Mo Restoran

Restoran MO asub Saare Golfi klubimajas, keset rohevaid ja kauneid golfiradu.

Restoran MO on kaasaegse euroopaliku “country-club“ stiiliga restoran, kus pearõhk on kliendi mugavusel ja heaolul.

Menüü on kombineeritud moodsast Euroopa köögist ja kohalikust kõrgkvaliteetsest toorainest. MO toidud on valmistatud sooviga pakkuda oma klientidele ainult parimat ja, et elamus oleks unustamatu.

Kogu meeskonna pingutused kliendi heaolu tagamiseks ja hingemattev avar vaade restorani akendest ning terrassilt on kindlasti täiendavad argumendid, miks külastada ühte parimat restorani Saaremaal.
Tere tulemast Restorani MO!

Nii et olenemata sellest, kas otsite sünnipäeva tähistamist või pulmapidu, tea, et restoran MO ootab teid. Tule, tõsta oma klaas armastuse, elu ja ühise leivamurdmise lihtsa naudingu poole. Sest nende seinte sees toimub maagia – üks taldrik, naeratus ja jagatud mälu korraga.

Teenused

Restoran MO on ideaalne valik, kui eesmärgiks on:

 Asjalik lõunasöök – positiivses ja loomingulises keskkonnas tekivad parimad ideed ning sünnivad parimad kokkulepped. MO restorani atmosfäär on sobivaim koht maitsvaks lõunasöögiks ja Teile oluliste inimestega kohtumiseks.

 Romantiline õhtusöök – soovime pakkuda Teile ja Teie kaaslasele võimalust veeta õdusalt aega või tähistada mõnda erilist sündmust MO restoranis. Saame Teile pakkuda maitsvat mitmekäigulist õhtusööki küünlavalgel koos parima šampuse või veiniga ning otseloomulikult päikeseloojangut koos maalilise maastikuga.

 Suurpidude korraldamine – oleme oma meeskonnaga väga rikkaliku suurürituste korraldamise kogemusega, seega Teie poolt soovitud ürituse organiseerimine ja teostamine on meie jaoks lihtne ja rõõmu pakkuv. Teile aga muretu ja nauditav. Olete oodatud meile tähistama oma sünnipäevasid, firmaüritusi, jõulupidusid, pulmasid jne…Restoran mahutab istuva peo puhul ca 120 inimest ja püstijala peo ajal ca 300 inimest.

 Seminarid – Restoran MO seminariruumis on võimalik pidada sisukaid koosolekuid väiksemas ringis või ettekandeid, koolitusi kuni 60-le inimesele. Seminariruumis on Teie kasutada esitlus- ja helisüsteem. Lisaks saame pakkuda erinevaid suupisteid ja väga laias valikus erinevaid sooje ja karastavaid jooke. Lõõgastuspause saame aga soovi korral sisustada golfi algtõdede tutvustamisega harjutusväljakul, mis asub restorani vahetus läheduses.

 Kuna meie loomingulisus ja positiivsus ei sea meile piire, siis võib alati küsida ka erinevaid “out of box“ stiilis lahendusi … oleme kindlad, et suudame Teid aidata ja üllatada.

Laadige alla meie rakendus.